MOTERIŠKI NIKE KEDAI FONTANKA EDGE

Žvelgiant į pastaruosius keletą metų, moteriški Nike kedai labai ryškiai stebino savo dizainu ir užsitarnavo daug dėmesio visoje rinkoje. Čia mes tikrai nekalbame apie lengvų formų, panašius į vyriškus ar unisex tipo modelius. Kai kurie Nike moteriški kedai yra visiškai unikalūs, tiesiog nepakartojamo dizaino.

Peržvelgus paskutinius Nike moteriškos linijos kedų pavyzdžius, po truputį kirba mintys, kad būtent Nike Fontanka Edge gali pretenduoti tapti metų kedais!

Įdomūs techniniai dizaino sprendimai, futuristinės nuotaikos ir extreme išvaizda siejama su Sankt Peterburgo reivo scena, o pavadinimas kilo iš būtent šiame mieste tekančia upe – Fontanka. Būtent todėl šis žodis ir imponuoja kedų pavadinime.

Nike Fontanka Edge modelis pasižymi lanksčiu batviršiumi, besiūlėmis medžiagomis. Kedų viršus – tinklelis. Kulnas čia išvis super attractive… suformuotas tarsi pailga kvadratinė plokštė, kuri visiškai pakeičia mūsų akiai iki tol matytus tik standartinius apvalintus kedų kulnus. Taip šio modelio siluetui suteikiama rytietiška išvaizda, primenanti Japonijoje avimų sandalų formą. Kulno masyvumas ir unikalumas išties stebina!

O bendrai, tai visas padas pagamintas iš minkšto putplasčio, todėl judėti su šiais bateliais be galo jauku ir patogu. Ypač jaučiamas lankstus ir lengvas pėdų atšokimas nuo žemės paviršiaus. Ir vaikščiodami, ir bėgiodami šį jausmą puikiai atrasite, atpažinsite ir tikrai nesumaišysite su niekuo kitu.

Galbūt konservatyvesnis asmuo tokių kedų dizainą pavadintų kiek agresyviu. Tačiau veržlioms, savimi itin pasitinkančiom moterims – toks modelis grynas išsigelbėjimas.

Jeigu nemėgstate paskęsti minoje ir visada siekiate išsiskirti iš kitų tiek savo asmenybe, tiek aprangos stiliaus elementais – Nike Fontanka Edge kaip tik Jums! Žodžiu, metų must have modelis ir ne kitaip!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *