MOTERIMS SUKURTŲ NIKE JOYRIDE OPTIK LAISVALAIKIO KEDŲ APŽVALGA

Turbūt daugeliui malonu vasaros metu eiti per smėlėtą paplūdimį bei jausti kaip dedant žingsnį smėlio smiltelės apgaubia bei masažuoja kiekvieną pėdos linkį. Smiltelėms nesvarbu ar jūsų pėda plati, ar siaura, ar jūs esate moteris, vyras, vaikas ar senelis – visų pėdos vienodai apgaubiamos ir vienodai išmasažuojamos. O kaip jaustumėtės, jei jūsų pėda būtų apglėbiama kiekvieną dieną, net jei gyvenate didmiesčio centre, kur smėlėto paplūdimio nerastumėte net per dešimtis ar šimtus kilometrų?

Ne paslaptis, jog didžioji dauguma technologijų, kurios naudojamos laisvalaikio kategorijoje, patenka iš sportui kurtų kedų. Juk būtent profesionaliems sportininkams reikalingos naujausios ir geriausios inovacijos, padedančios siekti aukščiausių rezultatų. Taigi Nike visada siekia sukurti ką nors naujo, padedančio įvairiems žmonėms jausti kuo didesnį komfortą sportuojant. Būtent iš šio siekio per dešimtmetį buvo sukurta technologija Nike Joyride.

Nike Joyride tai daugybė iš gumos ir plastiko pagamintų mažų rutuliukų, kurie yra minkšti ir suspaudžiami lyg „stresiniai kamuoliukai“. Todėl kiekvieną kartą dedant žingsnį, tūkstančiai šių kamuoliukų apgaubia pėdą, susispaudžia tarpusavyje ir sugeria energiją, o pėdą pakeliant, jie atiduoda visą sukauptą energiją atgal. Taigi apsiavę šiuos kedus, jūs eisite lyg ant smėlio, kur tūkstančiai mažų rutuliukų kaskart išsiformuos pagal jūsų pėdos linkius, taip sukurdami jausmą, jog bateliai sukurti asmeniškai jums.

Kiekviename batelyje, priklausomai nuo dydžio ir modelio, šių rutuliukų yra skirtingas kiekis, tačiau jų būna bent aštuoni tūkstančiai, iš kurių didžiausia dalis naudojama po kulnu. Visi šie rutuliukai, kad nesusigrūstų vienoje vietoje bei tuo pačiu būtų galima sukurti skirtingą minkštumą skirtingose pėdos dalyse, uždaromi į atskiras pagalvėles. Taigi tokiu pačiu būdu Nike dizaineriai tikisi, jog ši technologija dar tikrai bus tobulinama, kol kiekvienas žmogus galės susikurti savo asmeninius batelius su skirtingu kiekiu rutuliukų, tokiu būdų asmeniškai pagal savo poreikius bus sureguliuojamas batelio minkštumas.

Sukūrę unikalią ir spalvingą amortizacinę technologiją bėgimo bateliams, Nike beveik iškart pastebėjo jos potencialą bei kartu su bėgimo bateliais pristatė ir kedus, skirtus laisvalaikiui. Vienas iš laisvalaikiui skirtų modelių yra Nike Joyride Optik, kurie sukurti moterims. Šių batelių visas padas užpildytas Joyride rutuliukais, kurie išdėstyti keturiose pagalvėlėse bei kaskart kedus apsiavus jausitės lyg šie rutuliukai jums masažuoja pėdas.

Batviršiui sukurti panaudotas neoprenas, kuris kaskart apsiavus kedus apgaubs jūsų pėdą ir prisitaikys prie visų jūsų pėdos ypatybių. Šiuose keduose taip pat nėra raištelių ar liežuvio, o vietoje to panaudotas įstrižas užtrauktukas, leidžiantis pajusti geriausias neopreno teikiamas savybes.

Nike Joyride Optik kedai sukurti moterims, ieškančioms ko nors naujo ir dar nepatirto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *