LAISVALAIKIO KEDŲ NIKE AIR MAX DAWN ISTORIJA

Nors gaminti kedus su oro pagalvėmis Nike pradėjo dar 1978 metais, tačiau tik 1987 – brand‘as jas tiesiog atvėrė bei parodė pasauliui. Tada buvo pradėti kurti iki pat šių dienų mylimi Nike Air Max‘ai. Nuo tada keduose buvo galima jau ne tik justi ypatingą oro pagalvių komfortą, bet ir vizualiai matyti jas. Tai sukėlė tikrą Nike stiliaus revoliuciją.

Šiomis dienomis įvairūs Nike Air Max modeliai skina savo pardavimų aukštumas, kadangi yra ne tik patogūs, bet ir labai stilingi. Vieni jų – tai 2021 metais išleisti Nike Air Max Dawn. Tai kedai sukurti atsižvelgiant į retro bėgimo batelių grožį ir šiuolaikinių detalių svarbumą.

Dailūs medžiagų siuvinėjimai – tai nuoroda į klasikinį Nike gaminių grožį, o Air Max suteikiami privalumai bei ekologiškumas – tai jau šiuolaikinės gamybos gairės. Nike Air Max Dawn kedai yra draugiški aplinkai – sukurti iš ne mažiau kaip 20 procentų perdirbtų medžiagų pagal svorį.

Nike Air Max Dawn amortizacija kiekvieną avėjimo dieną suteiks jums tik gerus jausmus ir ypatingą komfortą. Kedai turi guminį EVA padą, matomą oro pagavę su burbuliukais viduje, todėl amortizacija lengva, o dizaino išvaizda klasikinė. Padas turi juostinius griovelius, todėl užtikrina gerą sukibimą ir patvarumą.

Nėrinių tipo raišteliai ir patogus kulno traukimo skirtukas leis greitai apsiauti šiuos kedus. Ant šio skirtuko ir ant kedų liežuvėlio rašytinėmis raidėmis dailiai išsiuvinėti Nike užrašai. Žinoma, ant abiejų kedų šonų, kaip ir priklauso, puikuojasi dideli Nike Swoosh‘ai.

Nike Air Max Dawn išsiskiria aukštesniu platforminiu padu ties kulnu bei silueto susiaurėjimu link batų noselės. Modelis geriausiai tinka siauresnių pėdų savininkams. Toks dizainas taip pat atėjęs iš klasikinių Nike bėgimo avalynės tendencijų.

Ryškus retro vaibas, šiuolaikinio dizaino detalės ir tiesiog unikali išvaizda – taip galima apibūdinti naująjį Nike Air Max Dawn modelį. Pirkėjai džiaugiasi, nes kedai turi tokį universalų stilių, jog gali būti pritaikomi ne tik sportiško laisvalaikio metu, bet net ir kasdieniam verslo įvaizdžiui papildyti.

Klasikinio Nike stiliaus kedai su šiuolaikiškumo prieskoniais – welcome! Jie jau prisitaikę ir pasiruošę patekti į modernias šio amžiaus gatves!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *