LAISVALAIKIO KEDAI NIKE AIR MAX INTERLOCK LITE

Akylai naršantys Nike kedų istorijos vingius, tikriausiai jau puikiai žino, kad revoliucinė Air technologija Nike avalynėje pirmą kartą atsirado dar 1978 metais. O nuo 1987 metų oras buvo ne tik jaučiamas, bet ir vaizdžiai matomas kedų dizaine. Air Max kedai nuo pat tada ir iki pat šių dienų yra populiariausi ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp kolekcionierių. Modelių pasirinkimas labai platus ir visi jie užtikrina puikią amortizaciją.

Vienas iš pavyzdžių, tai naujieji Nike Air Max Interlock Lite kedai. Jie turi šiuolaikiškai atnaujintą amortizacijos technologiją, todėl užtikrina nepriekaištingą atšokimą nuo žemės kiekviename jūsų žingsnyje.

Lengvos medžiagos ir ilgaamžiškumas – kedai nenusidėvi greitai. Nike Air Max Interlock Lite viršutinė kedų dalis yra pagaminta iš tinklelio, todėl užtikrinamas idealus pėdos kvėpavimas bei patogumas.

Pagrindiniu akcentu čia tampa išraiškingas kedų padas: pagamintas iš putplasčio, todėl labai lengvas, lenktos formos, masyvus ir su oro tarpu kulne, kaip ir priklauso Air Max šeimynėlei. Padas yra guminis ir grublėtas, todėl jausite tinkamą sukibimą su grindiniu.

Nike Air Max Interlock Lite yra netradiciniai kedai, kurie turi įdomių detalių, pavyzdžiui, papildomus apvalius raištelius ant kulno viršaus ir ant liežuvėlio. Juos patraukus ir šiek tiek paveržus užsifiksuoja batraiščiai, todėl kedų avėjimas tampa patogesnis ir tvirtesnis, nebereikia jaudintis, kad raišteliai atsiriš ar atsilaisvins. Pėda visą laiką bus optimaliai apgaubta.

Šie kedai – tiesiog naujausias fashion klyksmas. Jie idealiai tiks ne tik sporto užsiėmimams, bet ir aktyviam jūsų laisvalaikiui. Su jais galima ne tik eiti į meet‘us, bet tinkamai pritaikius not so traditional aprangą – ir į svarbius susitikimus.

Jaukus, puikiai atpažįstamas Nike stilius bei technologinės Air Max savybės dar nepaliko nei vieno abejingo šiems kedams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *