JORDAN ZOOM 92 LAISVALAIKIO KEDŲ APRAŠYMAS

1992 metais visas pasaulis žavėjosi JAV Svajonių komandos skrydžiu Barselonos Olimpinėse žaidynėse. Tai buvo komanda, su kurios žaidėjais net ir varžovai po kiekvienų rungtynių ieškojo galimybių kartu nusifotografuoti. Tai buvo tikroji Svajonių komanda, kurie lyg Dievai mokė pasaulį kaip žaidžiamas krepšinis.

Olimpinėse žaidynėse be konkurencijos ryškiausia žvaigždė buvo Michael Jordan, kuris žaidė su septintaisiais savo vardiniais krepšinio bateliais Air Jordan VII. Šių batelių, bei dar dviejų išleistų tais pačiais metais – Nike Air Max 180 bei Nike Air Force 5 pagrindu, pagerbiant įspūdingus 1992-uosius, 2020 metais buvo sukurti Jordan Zoom 92

Visų šių trijų modelių detales galima rasti naujajame Jordan Zoom 92 modelyje, iš kurių kelios ryškiausios: batelio gale esantis trikampis su viduryje esančiu skaičiumi „9“, kuris žymi Michael Jordan marškinėlių numerį Olimpinėse žaidynėse, atkeliavo iš Air Jordan VII kedų; šone esantis Swoosh‘as bei daugelis kitų silueto detalių atkeliavo iš Nike Air Force 5 kedų.

Be šių ryškių akcentų į devyniasdešimtantrųjų metų kedus, naujasis modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į šių laikų tendencijas bei priekinėje dalyje panaudotos ryškios ir permatomos Air Zoom pagalvės, o galinėje batelio dalyje, po kulnu, įsitaisė Nike Air oro pagalvė, kuri suteikia papildomo minkštumo.

Nors ir jaučiamas stiprus devyniasdešimtųjų stilius, visgi Jordan Zoom 92 modelis savyje subtiliai derina retro klasiką su moderniomis šiuolaikinėmis tendencijomis ir bateliai atrodo išskirtinai bei puikiai tiks kiekvienos dienos kelionėms į susitikimus su draugais mieste ar darbo vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *