JORDAN PLAY SLIDE ŠLEPETĖS

Jordan prekinis ženklas kiekvienais metais džiugina savo brand‘o gerbėjus kokybiška avalyne. Gamintojas siūlo įsigyti ne tik profesionalams skirtų krepšinio ar laisvalaikio kedų, bet ir itin patogių šlepečių.

Jordan Play Slide – naujas šių metų topas šlepečių rinkoje. Tai labai universali avalynė, nes su ja galima eiti į baseiną, naudoti duše po įvairių treniruočių ir net važiuoti į gamtą.

Taigi, baseinas, pliažas ar buvimas sode, whatever – su šiomis šlepetėmis visur būsite madingas. Jos tokios praktiškos ir patogios, jog karštomis vasaros dienomis net ir į miestą išeiti nebus gėda.

Vyriškos šlepetės Jordan Play Slide yra žemo profilio ir turi gana plačią juostą priekyje. Ant jos vidinės pusės puikuojasi labai originaliai atrodančios tarsi skylučių išmušimo vietos.

Dėl kokybiškos šlepečių struktūros, jūsų pėdos bus apgaubtos tvirtai ir labai jaukiai – kojos neslidinės iš vietos. Prie to labai prisideda ir geras pado sukibimas. Pačio pado aukštis apie 1 centimetras ir ant jo išorinės pusės galite matyti eglutės raštą, kas šlepetėms priduoda tikrą stiliaus išskirtinumą.

Šis modelis pasižymi dar ir puikia amortizacija, kas tikrai nėra būdinga daugeliui kitų šlepečių. Storas, bet tuo pačiu itin lengvas putplastis leis jūsų kojoms pailsėti po treniruočių ar pasimėgauti paplūdimio privalumais be jokio streso. Tiesą sakant, jūs net pamiršite, kad išvis kažką avite.

Putplastis ir dirbtinės odos medžiagos suteikia minkštumą ir komfortą. Šiek tiek išgaubtas ir tekstūruotas, švelnus padas lengvai masažuoja pėdas ir jas atpalaiduoja.

Jordan Play Slide modelyje nepagailėta Jumpman logotipų. Jie matomi ant priekinės šlepečių apgaubimo juostos, ant kulno ir ant pado.

Jeigu ieškote avalynės po treniruočių ar tiesiog savo laisvalaikiui ir norite maksimalaus patogumo, siūlome jums rinktis Jordan Play Slide modelį. Būtent jis ir išsiskiria komfortu bei ypatingu pado minkštumu.

Lepinkite savo pėdas! Tik nuo jų priklausys ir viso kūno atsipalaidavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *