IŠSKIRTINIAI BATAI CONVERSE SPONGE SLIP BEI JŲ ISTORIJA

Išgirdus Converse pavadinimą, daugeliui prieš akis iš karto iškyla inkariukų vaizdinys. Deja deja, šis brand‘as dar kartą įrodė, kad gali kaip reikiant nustebinti savo gerbėjus su visiškai savo stiliui nebūdingais sprendimais. Pristatome naujuosius Converse Sponge Crater Slip. Tai super futuristinio stiliaus batai, kurie atnešė dar nematytą, naujos kartos komforto bangą.

Naujieji Converse Sponge Crater Slip peržengė visas įprastas šio brand‘o stiliaus ribas. Batų siluetas nė kiek nepanašus į bet kurį iš ankščiau sukurtų. Jie pasižymi tikrai netipiška šiuolaikine estetika, skleidžia labai gerą vaibą ir tiesiog yra sukurti drąsioms asmenybėms.

O viskas prasidėjo kartu su žymiuoju dizainerio Samuelio Rosso prekiniu ženklu A – Cold – Wall. Jis labai sėkmingai bendradarbiauja su Converse ir sukuria vis naujų, konceptualių kedų dizainų. Suvienijus dviejų prekinių ženklų jėgas, išgaunami tikrai neeiliniai stiliaus perliukai.

Įdomu ir tai, kad, kuriant Converse Sponge Crater Slip, kelios dizaino idėjos buvo pasiskolintos ir iš Nikebrand‘o. Juk niekam ne paslaptis, kad Nike ir Converse gali džiaugtis savo gražia draugyste.

Converse Sponge Crater Slip pasižymi super komfortu, kadangi juos kuriant, buvo panaudotos revoliucinės CX putos. Didelė naujovė dar ta, kad visas kedų batviršis (o ne tik dalis jo) pagamintas iš Crater putų. Tos putos labai jaukiai užeina ant vidinės, tamprios, medžiaginės batų dalies. Viršutinis sluoksnis suteikia gerą pralaidumą orui. Tai ne tik max komfortas kojoms, bet ir stulbinančio stiliaus bomba visų praeivių akims.

Šiuos batus ne tik patogu avėti, bet ir juos užsidėti. Nėra jokių varginančių raištelių. Tereikia tik įsispirti, prilaikant traukimo skirtukus.

Didžiausią komfortą Converse‘ams suteikia patogi kulkšnies apykaklė ir bendra amortizacija, dėl kurios atšokimas nuo grindinio primena skrajojimą padebesiais. Nepaisant lengvumo jausmo, batai turi guminį padą ir idealų sukibimą su žeme, todėl su jais jausitės ne tik jaukiai, bet ir saugiai.

Kasdienai skirti Converse Sponge Crater Slip – tai didelis žingsnis į ateities dizainą. Dalis batų elementų pagaminti iš perdirbto turinio.

Converse ženklinimo užrašas aiškiai matomas ant priekinio traukimo skirtuko, esančio ties pėdos viduriu, o visiems puikiai pažistama brand‘o žvaigždės emblema – ant kulno traukimo skirtuko.

Netradicinis kedų gamybos dizainas, aptakios formos ir veržlumas – tai trys dalykai, prie kurių greitai priprantama, avint naujuosius Converse Sponge Crater Slip batus. Drąsiai ženkite į rytojų ir niekada neabejokite savo stiliaus sprendimais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *