IŠ ŠLEPEČIŲ Į KEDUS VIRTĘ NIKE OFFLINE PACK

Sulaukus naujo metų sezono, visada kyla didelis poreikis atsinaujinti savo avalynę patogiais ir kokybiškais batais. Tada pats tas laikas prisiminti Nike brand‘ą, kuris pasižymi išradingumu, todėl kuria ne tik aukščiausios kokybės kedus, bet ir kitą patogią avalynę.

Nike Offline Pack – tai laisvalaikio šlepetės, savo išvaizda veikiau primenančios kedus. Tai puikus pasirinkimas šiltuoju sezono metu, ieškantiems patogios ir funkcionalios avalynės, kuri dar ir pasižymi originaliu stiliumi.

Nike Offline Pack priklauso N.354 modelių šeimai. Šios šlepetės pradėtos kurti 2019 metais, siekiant peržengti visiems įprastą kedų dizaino liniją ir parodyti, kad įvairūs laisvalaikio batai gali būti visiškai kitokio koncepto. Kitas puikus šios šeimos pavyzdys būtų Nike Air Force 1 Experimental modelis. Dauguma šios Nike šeimos modelių išsiskiria futuristiniu, dekonstruotu ir netradiciškai veržliu stiliumi.

Nike Offline Pack šlepetės buvo sukurtos, atsižvelgus į pandeminį laikotarpį, kuomet nemaža žmonijos dalis užsidarė namuose. Nike stengėsi prisidėti prie geresnės vartotojų nuotaikos, todėl pasiūlė štai šį modelį, kaip teigiamos savijautos bei geresnės psichinės sveikatos rodiklį. Ir išties, žmonės, avėdami šias šlepetes, sulaukė taip jiems reikalingo jaukumo.

Nike Offline Pack ir toliau populiarios šiomis dienomis dėl savo originalios išvaizdos bei ypatingo patogumo. Šaltuoju sezonu šlepetes galima avėti namuose, o šiltuoju – lauke. Tiesiog magiškas universalumas!

Šios įmaunamos šlepetės idealiai apgaubs jūsų kulną, nes ta sritis turi papildomą paminkštintą sluoksnį. Jos pasižymi ir unikalia suvarstymo sistema: nėrinių tipo raišteliai eina per visą batviršio plotą ir yra prilaikomi nedidelių kilpelių. Dėl tokio suvarstymo, jūs visada galėsite susireguliuoti raištelius pagal savo pėdų plotį. Nike Offline Pack šlepetes patogu avėti visą dieną, nes jos sumažina pėdoms tenkantį krūvį.

Žemo profilio ir ergonomiško dizaino šlepetės Nike Offline Pack yra be galo minkštos bei lengvos. Šis modelis sukurtas pasisėmus įkvėpimo iš madingųjų pūkinių striukų medžiagos. Šlepetės pagamintos iš tampraus neopreno. Dėl dygsniuotų elementų, atrodys, jog pėdos yra apgaubtos minkšta antklode.

Platforminis šlepečių padas yra guminis, todėl suteiks gerą sukibimą su danga. Keičiami skirtingo rašto vidpadžiai leis šiam modeliui atsiskleisti skirtingomis funkcijomis. Vidpadžiai labai unikaliai suprojektuoti, turi nedidelius burbuliukus, švelniai masažuoja pėdas, todėl yra visiškai nestandartiniai. Šlepetės puikiai tiks net ir plačių kojų savininkams ar tiems, kurie mėgsta nešioti storesnio audinio kojines. Modelis pasižymi suapvalinta bei erdvia vieta pirštams.

Nike Offline Pack suteiks jums malonią jaukumo patirtį! Juk kai patogu kojoms – tai ir visam kūnui lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *