FUTURISTINIŲ LAISVALAIKIO KEDŲ CONVERSE AEON ACTIVE ISTORIJA

Converse Aeon Active Ox – naujieji kedai, kuriuos jau spėjo pamilti nemaža dalis futuristinio dizaino gerbėjų. Šis modelis siūlo dar neregėtą komforto bei saugumo lygį, persipynusi su ateities dizaino mada.

Kai Aeon Active Ox pirmą kartą debiutavo rinkoje, iškart dar nesulaukė tiek daug dėmesio. Tačiau, kai prie modelio rankas pridėjo Samuelio Rosso prekinis ženklas A-Cold-Wall, kedai sukėlė tikrą ovacijų bangą tarp visų Converse gerbėjų. Jau vien dėl itin tamprios batviršio konstrukcijos ir išskirtinio pado dizaino, nebūtų įmanoma taip lengvai pro akis praleisti tokio kosminio modelio.

Converse Aeon Active Ox pasižymi daugybe išskirtinių privalumų. Jų elastingas batviršis ir kvėpuojantis tinklelis užtikrina gerą oro pralaidumą ir tuo pačiu patogų prigludimą prie pėdų. Visa kedų konstrukcija išties naujoviška – ji nuo pat viršutinės dalies iki kulno maksimaliai išlaiko gerą atramą.

Formuotas CX vidurinis padas bei putplasčio medžiaga – atsakingi už neįtikėtinai lengvą bei sklandų komfortą avint. Tiesa, šiame modelyje nebuvo panaudotos perdirbtos Crater putos, todėl vidurinis padas atrodo švaresnis ir gaivesnis.

Metas pamiršti daug persipynusių kedų raištelių – šiame modelyje jų yra minimaliai. Kedų fiksacija optimaliai sutvarkoma kilpelėmis prie liežuvėlio bei plačiu kulno traukimo skirtuku. Šie kedai buvo sukurti tam, kad taupytų jūsų laiką – juos apsiausite vos per kelias sekundes.

Converse „Chevron Star“ branding‘as nurodo modelio autentiškumą, nors ir yra minimalistinio stiliaus ir per daug neiššaukiantis. Ant liežuvėlio ir kulno skirtuko taip pat yra Converse prekinio ženklo užrašai.

Naujas futuristinis Converse Aeon Active Ox kedų dizainas ir komforto privalumai skatins ne tik daugiau judėti, bet ir padės laisviau išreikšti jūsų individualaus stiliaus ypatybes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *