ADIDAS ZX ISTORIJOS PRADININKAI – ADIDAS ZX 500

adidas turi vieną ilgiausių istorijų tarp visų sportinės avalynės gamintojų, tad nenuostabu, jog pasakojant apie daugelį adidas modelių turime nusikelti atgal ne vieną dešimtmetį. Iki šių dienų leidžiami ZX serijos kedai gimė dar 1984 metais bei buvo skirti įvairaus meistriško sportininkams. 

adidas kompanija nepasižymi istorijomis apie dizaino sukūrimą kaip kas nors įkvėpė kurti būtent tokį ar kitokį dizainą. adidas kūrė batus, kurie atliktų užduotis. Būtent tokie yra ir pirmieji ZX serijos kedai adidas ZX 500. Šiuos kedus kūrė dizaineriai Jacques Chassaing ir Markus Thaler, o jų pagrindinis tikslas buvo sukurti bėgimui skirtus batus, kuriuos galėtų nešioti ir profesionalūs, ir mėgėjai sportininkai. Kuriuos būtų galima avėti ir bėgant plentu, ir bekelėje. Tai buvo kedai, kurie tiko visiems.

Kedų pade buvo įmontuotos dviejų sluoksnių ir skirtingo kietumo putos. Kulno apatinę dalį dengė tvirta plokštelė, o batviršyje panaudotas odos ir tinklelio miksas kuris leido pėdai gerai kvėpuoti. Dėl savo patogumo bei tuomet išleistų ne vieno skirtingo spalvinio sprendimo, adidas ZX 500 greitai iš sporto kategorijos perėjo į laisvalaikio kategoriją bei daugybė jaunų žmonių Berlyne (Vokietija) bei Mančesteryje (Didžioji Britanija) kedus pamėgo eidami į tuo metu ypač populiarius reivo vakarėlius vykusius apleistuose sandėliuose, kur norėjosi avalynės neleisiančios pėdoms pavargti šokant visą naktį.

adidas ZX 500 kedai pradėjo vieną ilgiausių ir gausiausių adidas serijų, kuri besitęsia iki šių dienų, o sukurti kaip universalūs bėgimo bateliai jie greitai surado pripažinimą įvairiuose pogrindžio vakarėliuose bei išlaikę unikalų aštuoniasdešimtųjų dizainą yra mėgiami iki šių dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *