ADIDAS YUNG-1 KEDŲ ISTORIJA

Devyniasdešimtųjų viduryje adidas komanda sukūrė išskirtinius bėgimui skirtus kedus. Jie neabejojo jų sėkme, tačiau modeliui niekaip nepavyko rasti tinkamo ir įsimenamo pavadinimo, kas komandai kėlė didelį rūpestį. Sprendimu tapo asmeninė adidas bėgimo komandos patirtis, į kurios kasdieninę rutiną įėjo bėgimas po Herzogenaurach miestelio apylinkes, kuriame broliai Adolf ir Rudolf Dassler‘iai mamos namuose pradėjo gaminti batus bei tai vėliau tapo žinoma kaip adidas kompanija. Šis kelias driekėsi per netoliese esantį nedidelį miestelį Falkendorf‘ą, kurio pavadinimas galiausiai ir tapo įkvėpimu naujajam modeliui. Falkendorf pavadinimą sutarptautinus, 1997 metais gimė bėgimui skirti kedai vardu Falcon Dorf.

Praėjus 21 metams, 2018-aisiais pradėjus hypinti dad-shoes trenduiFalkon Dorf gimė antrą kartą su nedideliais dizaino pakitimais, tačiau su visiškai nauju pavadinimu, kuris labiau asocijuotųsi su nauju reperio vardu nei retro kedais. Falcon Dorf tapo žinomi kaip adidas Yung-1. Šiuo sprendimu adidas lyg sujungė praeitį su dabartimi ir pristatė super fresh atrodančius kedus tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, kurių pavadinimas skamba futuristiškai bei nekelia užuominų su vyresniuoju broliu, tačiau išlikęs tas pats kedo DNR supažindina naująją kartą su kedų istorija, kuri kupina skirtingų stilių bei turtinga savo siluetų gausa, dėl ko kartais ypač stebina, kokie inovatyvūs žmonės kūrė bei vis dar kuria kedų dizainus, kuomet prieš dešimtmečius sukurti modeliai net ir šiais laikais atrodo kaip kurti inovatyvių šiuolaikinių streetwear dizainerių.

Lyginant adidas Falcon Dorf ir atnaujintąjį modelį, jis išlaikė pirmtako masyvumą bei kelis sluoksnius odos, tačiau suplonėjo priekinė batelių dalis bei nusipurtė visus adidas logotipus, dėl ko jie tapo labiau clean bei norimi kasdieninių miesto fashionistų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *