ADIDAS TENNIS HUMAN RACE BATELIŲ PRISTATYMAS

„Visada norėjau sukurti kažką, kas būtų nepavaldu laikui ir iškart atpažįstama“ – apie Tennis HU kolekciją kalba jų dizaineris Pharrell Williams.

1964 metais, prancūzų tenisininkui Robert Haillet, adidas sukūrė teniso batelius, kuriuos pavadino jo pavarde, o kedai pasižymėjo ypač minimalistiniu dizainu. 1971 metais Robert paskelbė apie karjeros pabaigą ir adidas ieškojo naujos teniso žvaigždės, kuri perimtų Robert‘ui sukurtų batelių nešiojimą. Tinkamiausiu kandidatu tapo kylanti teniso žvaigždė Stan Smith. Per ilgą tenisininko karjerą, Stan laimėjo daugybę apdovanojimų ir tapo teniso legenda, tačiau net visi sportiniai pasiekimai tapo mažiau prisimenami nei bateliai, su kuriais jis žaidė. adidas tik 1978 metais oficialiai Haillet kedus pervadino į Stan Smith, nors to meto daugybė Stan gerbėjų, dar prieš oficialų pervadimą, jo avėtus kedus vadino adidas Stan Smith.

Kitas legendinis adidas teniso batelis Forest Hills teniso kortuose pasirodė 1976 metais, o pavadinimą gavo nuo New York esančio Forest Hills stadiono, kuriame buvo žaidžiami svarbiausi teniso turnyrai. Batelis buvo ypač populiarus ir nors nesulaukė tokios didžiulės sėkmės kaip adidas Stan Smith, visgi juos prisiminė Pharrell Williams.

Pharrell, kurdamas naująjį modelį ir siekdamas sukurti savo ikoną, geriausias batelių savybes pasiskolino būtent iš šių dviejų teniso legendų – Stan Smith ir Forest Hills. „Aš norėjau pamatyti, kaip gali atrodyti klasikiniai modeliai sukurti šiais laikais. Norėjau sukurti lengvus kedus, tad batelio viršui gaminti panaudojau lengvąją Primeknit medžiagą ir lengvas EVA putas padui. Norėjau, kad tai taptų modeliu, kuris būtų avimas kiekvieną dieną“.

Gaminant šiuos batelius, didžiausias dėmesys buvo skiriamas žmogui ir norui visus vienyti, tad po sutrumpinimu HU, slepiasi „Human“ trumpinys, kas perteikia kūrėjo mintį, jog šie bateliai, kurie gaminami įvairių spalvų, vienytų įvairių rasių, įsitikinimų ar tautybių žmones bei tuo pačiu švęstume mūsų visų kultūrinius skirtumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *