ADIDAS ORIGINALS NITE JOGGER LAISVALAIKIO KEDAI

Kuomet naktį miestas užmiega, prasideda naujas gyvenimas. Ir šio gyvenimo žmonėms adidas sukūrė batelius Nite Jogger

Nors pirmą kartą Nite Jogger kedai buvo sukurti dar 1979 metais, visgi naujoji versija yra visiškai unikali ir net negalėtume vadinti, kad tai prikeltas retro modelis. adidas sukūrė visiškai naują siluetą ir kaip sufleruoja pats batelių pavadinimas bei ant pado ir liežuvio esantis Morzės abėcėle užrašytas užrašas „speed of nite“, šie kedai sukurti nakties bėgikams. Visgi tai įveda šiek tiek sumaišties, nes tai nėra bėgimo bateliai, o labiau bateliai, su kuriais galima judėti tamsiuoju paros metu. Nakties judėjimui jie priskirti todėl, kad nemažą batelio paviršių dengia šviesą atspindinti medžiaga, dėl ko jūs būsite lengviau pastebimi tamsoje, tačiau tai nereiškia, kad juos avėti galite tik naktį – tokio unikalaus ir išskirtinio dizaino kedus parodykite draugams ir saulėtą dieną!

Pagrindinis akcentas Nite Jogger keduose neginčijamai yra per visą padą esanti Boost amortizacinė sistema sudaryta iš tūkstančių mažų kapsulių, kurios sugeria ir išskiria energiją su kiekvienu pėdos primynimu, o ši energijos grąža tapo didžiausia bėgimo avalynės rinkoje bei vėliau nukeliavo į daugelį kitų sporto šakų ir laisvalaikio avalynės kategoriją. Boost technologija laisvalaikio kategorijoje suteikia ypatingą minkštumo pojūtį asmeniui, kuris avi kedus su šiomis mažomis kapsulėmis bato pade.

Be patogumo, šie kedai išsiskiria unikaliu dizainu, kuris apjungia 2019 metų futuristinį stilių bei retro modelių akcentus, kurie taip mėgstami tais pačiais 2019 metais. Daug detalių, daug skirtingų medžiagų bei daug elementų, kurie leidžia apsiavus šiuos batelius jaustis išskirtinai ir išdidžiai iškeliauti į miestą dienos metu, o grįžti namo gerokai po vidurnakčio. Šie kedai puikus pasirinkimas žmogui, kuris turi veiklos visą parą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *