Sale

SNEAKER LAB PREMIUM KIT

23 16

Neturime

Produkto kodas: SP4_001 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Sneaker Lab blogo kvapo naikintojas.

Nepaslaptis, jog kartais nusiavus kedus kvapas užriečia nosį. Kuomet taip nutinka, dažniausiai juos metame į skalbimo mašiną (tikrai nerekomenduojama tai daryti), nešame pravėdinti į lauką arba galime įsigyti kvapo naikintoją bei kedai vėl skleis fresh kvapą. Sneaker Lab kompanija, tai kedus mylintys entuziastai, kurie šį brand’ą sukūrė tokiems patiems žmonėms kaip ir jie – mylintiems gatvės kultūrą bei tiems, kuriems svarbu tausoti gamtą. Sneaker Lab kuriami produktai yra draugiški gamtai bei vieni iš nedaugelio kedų priežiūros brand’ų turintys Global Green Tag sertifikatą.

Norėdami išnaikinti kvapą, tiesiog atlikite šiuos kelis žingsnius:
– išimkite padelius
– išpurkškite batų vidų
– išpurkškite padelius
– palikite išdžiūti
– pakartokite jei reikia
– įdėkite padelius atgal

Atlikus šią procedūrą, kedai skleis gaivų kvapą iki trijų dienų.

Sneaker Lab batų valytojas.

Žinai tą jausmą, kuomet apsiauni fresh kedus, o kažkas ant jų užmina su nešvariais batais? Damn, it hurts. Arba kedai taip prilimpa, jog nešioji iki paskutinės dienos, kol kad ir kaip bandai juos išvalyti, bet purvas taip įsigėręs, jog net ir po skalbimo mašinos batai nebedaug pagražėja. Taigi tam, kad kedų nereiktų gadinti skalbiant arba ilgai trinti su muilu ir vandeniu, Sneaker Lab kompanija sukūrė universalų kedų valiklį, su kuriuo galima valyti įvairias skirtingas medžiagas. Sneaker Lab, tai iš Pietų Afrikos kilusi kompanija, kurioje dirba kedus mylintys entuziastai kuriantys produktus tokiems patiems žmonėms kaip ir jie patys – mylintiems gatvės kultūrą bei tiems, kuriems svarbu tausoti gamtą. Sneaker Lab kuriami produktai yra draugiški gamtai bei vieni iš nedaugelio kedų priežiūros brand’ų turintys Global Green Tag sertifikatą.

Norėdami atsišviežinti batus bei nuvalyti purvą, atlikite šiuos kelis žingsnius:
– su šepečiu nuvalykite didžiausią purvą
– ant kedų gausiai užpurkškite Sneaker Cleaner skysčio (verstai odai skysčio nepadauginkite ir purkškite po truputį)
– verstos odos kedus trinkite su sausu šepečiu, o pagamintus iš kitų medžiagų – su šlapiu šepečiu
– nuvalykite batus su švariu skudurėliu
– batams leiskite natūraliai išdžiūti ir jei reikia procesą pakartokite.

Sneaker Lab kedų sargas.

Apsiauni naujus batus, jautiesi fresh, užsiimi kietų žmonių reikalais ir tik oplia koks pasimetęs žmogelis užmina ant tavo batų su savo murziais. Diena sugadinta 🙁 . Tad kad nereikėtų gadintis dienos, bijoti purvo ar lietaus, geriau įsigyk Sneaker protector’ių, kuriuo apipurškus batus jis nuo kedų atstums visą purvą ir vandenį. Šią kedų apsaugos priemonę sukūrė iš Pietų Afrikos kilusi Sneaker Lab kompanija, kurioje dirba kedus mylintys entuziastai kuriantys produktus tokiems patiems žmonėms kaip ir jie – mylintiems gatvės kultūrą bei tiems, kuriems svarbu tausoti gamtą. Sneaker Lab kuriami produktai yra draugiški gamtai bei vieni iš nedaugelio kedų priežiūros brand’ų turintys Global Green Tag sertifikatą.

Norėdami apsaugoti batus nuo purvo ir vandens, atlikite šiuos kelis žingsnius:
– įsitikinkite, jog kedai švarūs ir sausi
– tolygiai apipurkškite batus iš ~15cm atstumo
– palikite kedus išdžiūti
– pakartokite procesą dėl stipresnės apsaugos

Papildoma informacija

Aksesuaro tipas

Valymo priemonės

Gamintojas

Sneaker Lab

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SNEAKER LAB PREMIUM KIT”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.