NIKE AIR SPAN II

70

Spalva: tamsiai mėlyna / balta / oranžinė

Produkto kodas: AH8047-404 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Pirmą kartą išleisti tuo metu, kuomet savo erą pradėjo Nike Air Max 90Nike Air Span II buvo žymiai tylesni nei Air Max serijos modeliai, tačiau kaip kartais būna, tyli kiaulė gilią šaknį knisa, taip ir šis batelis tyliai, bet užtikrintai tuo metu rado savo gerbėjų, kurie ieškojo lengvumo, patogumo ir modernumo. Visa tai galėjo ir vis dar gali pasiūlyti šie bateliai, kuriuos naujam gyvenimui Nike prikėlė 2018 metais, suteikdami galimybę naujajai kartai pajusti tikrą klasiką ant savo kojų.

Originalūs Span II buvo skirti bėgikams, o naujai prikelti kedai, su nedideliais pakeitimais, kurie vistiek leidžia pajusti devyniasdešimtųjų dvasią, rekomenduojami nešioti laisvalaikiui.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Sintetika, Tinklelis

Gamintojas

Nike

Lytis

Vyriški

Spalva

Mėlyna

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NIKE AIR SPAN II”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.