ADIDAS YEEZY BOOST 350 V2 ZEBRA

490

Spalva: balta / juoda / raudona / kreminė

Produkto kodas: CP9654 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

2013 metais Kanye West paskelbė apie savo sprendimą palikti Nike ir pereiti pas jų didžiausius konkurentus adidas. Tai sukėlė dideles apkalbas ir daugybė žmonių visame pasaulyje tai laikė kaip egoistiško, pasipūtusio ir save gerokai pervertinančio asmens eros pabaigą. Niekas neabejojo, jog Kanye tikrai dar kažką sukurs, tačiau tai niekaip negalės būti kažkas pritrenkiančio ir panašaus į tai, ką jis kūrė po Nike ženklu. Iš Kanye beveik du metus buvo tyla, o pasirodžius pirmosioms prastos kokybės nuotraukoms Yeezy 750 batų, visiems pirma mintis buvo WTFKanye sukūrė kažkokią nesąmonę. Tai tikrai buvo neįprasti batai, o jų pristatymas kolekcijoje Yeezy Season 1 2015 metais per New York mados savaitę sukėlė tikrą audrą. Tai nebebuvo tik batai, tai buvo visas stilius ir tai buvo aukštoji mada.
Praėjus pristatymui, daugybė žmonių vis dar šaipėsi iš pirmųjų Yeezy batų bei kūrė įvairius memus, tačiau tapo aišku, jog daugelyje tų memų jaučiamas noras pašiepti tą, kuris mato toliau už juos. Tą, kuris kuria ateitį. Kanye parodė, jog yra tikras kūrėjas ir nuo šiol jis kuria trendus ne tik sportinėje avalynėje, tačiau visame mados pasaulyje. Jis kuria tai, ką vėliau kopijuoja kiti. Pats Kanye pirmuosius Yeezy 750 vežė į adidas parduotuves ir, kaip Jėzus plovė nusidėjėliams kojas, taip Kanye West priklaupęs ant grindų, padėjo pirkėjams apsiauti Yeezy batus. Tai iš tiesų žavėjo ir vertė jaustis istorijos dalimi. Kanye kuria ir nesvarbu ar tai vyksta po Nike sparnu, ar adidas.
Šiek tiek atslūgus pirmajam ažiotažui po Yeezy Boost 750 pasirodymo, dėmesys nukrypo į kitą modelį pristatytą tame pačiame pasirodyme, tačiau į parduotuvių lentynas pradėjusius keliauti po keletos mėnesių. adidas Yeezy Boost 350 rinkoje vėl sukėlė šoką. Jie kardinaliai skyrėsi nuo visų anksčiau išleistų Yeezy kedų.
Stebint pirmuosius po adidas sparnu išleistus Yeezy, dar buvo galima išvysti stiliaus detalių, kurias Kanye naudojo kurdamas kedus po Nike vardu, tačiau Yeezy 350 buvo visiškai naujas žingsnis jo kūryboje. Tai ne tik žemo profilio batelis, tačiau ir gana vientiso dizaino, be ryškių detalių, kas lyginant su ankstesniais jo kurtais modeliais tapo kiek neįprasta. Visgi šį kartą žodis neįprasta nebesulaukė tiek neigiamų reakcijų ir nors dar buvo abejojančių Kanye sugebėjimais, visgi tapo akivaizdu, jog šie bateliai tikrai taps ikona, jei tokiais netapo tą pačią akimirką po išleidimo. Ant jų nėra jokio logotipo, tačiau matomos detalės – gofruotas padas ir per vidurį ryškiomis siūlėmis susiūtas batviršis, tapo iškart atpažįstamu siluetu, o pirmosios spalvos „Turtle Dove“ bei „Pirate Black“ turbūt labiausiai kopijuojamais printais. Praėjus metams po pirmųjų Yeezy 350 ir tik didėjant susidomėjimui, Kanye juos šiek tiek atnaujino ir pristatė V2 versiją, kurioje šiek tiek padidėjo padas, paaugo batelio aukštis ties čiurna, bet labiausiai išsiskyrė naujų spalvų gausa bei šone atsiradusiu užrašu SPLY-350, kurio vėlesniuose leidimuose taip pat neliko. Su Yeezy pasirodymu, kedai vis labiau tampa ne tik kasdieninės mados, tačiau ir aukštosios mados svarbia dalimi.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Tinklelis

Gamintojas

adidas

Lytis

Moteriški, Vyriški

Spalva

Balta

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ADIDAS YEEZY BOOST 350 V2 ZEBRA”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.